Представники студентсько-курсантського парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ – заступники голови  курсант 3 курсу Микола Сіроштан, студентка 3 курсу Аль Хататнех Мея та голова волонтерського загону СКП курсантка 3 курсу Єлизавета Шевцова – долучилися до міського заходу під гаслом «Один день із життя волонтерів», що був приурочений до Дня молоді.

Організатори проєкту – відділ молодіжної політики Сумської міської ради, який очолює Тетяна Сахнюк та Молодіжний центр «Романтика», керівниця – Світлана Юрченко, – організували для молоді закладів вищої освіти зустріч з відомими волонтерами Сум. Виступили та поділилися власним досвідом волонтерської роботи під час війни: Олег Рєзнік, який розповів про Перший Сумський гуманітарний штаб, Андрій Борщ – про організацію спортивно-розважальних заходів, Андрій Безпалий – про гуманітарну допомогу сім’ям з дітьми та ініціативу Facewall «Віримо в ЗСУ» від Громадської організації «Мереживо», Олег Лисенко – про СпівДію Хаб Суми, Маргарита Білодід – про проєкт Благодійного магазину «Посмішка єдності».

Учасники заходу почули цікаві історії про ініціативи волонтерів, які, своєю невтомною працею, активною громадянською позицією, працюючи за різними напрямами, наближають перемогу Українського.

Сумська філія ХНУВС