У рамках підвищення кваліфікації завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юрій Гнусов взяв участь у тренінгах «Teachers Smart-Up Summer 2022» та «Tech Summer For Teachers Bootcamp», що проводилися компаніями Sigma SoftServe та SoftServe.

Під час проведення тренінгів розглядалися наступні питання: «Загальний огляд змін в ІТ», «Як створити конкурентний продукт», «Застосування NET у сучасній розробці, «JS – розширені можливості та тренди», «Python. Тренди та напрямки», «Реалії мобільної розробки», «Тренди у сфері Life Science», «English in IT: Myths and Reality», «Cybersecurity education».

Отримана під час тренінгів актуальна інформація буде використана при проведенні занять з навчальних дисциплін для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека».