12 серпня – День молоді, свято усіх, хто відчуває себе молодим не тільки за віком, але й душею. За ініціативи курсантсько-студентського самоврядування Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ підготували привітання, до якого долучилася молодь таких закладів вищої освіти, як Національний університет цивільного захисту України, Національна академії внутрішніх справ, Одеський державний університет внутрішніх справ, Національна академія національної гвардії України, Львівський державний університет внутрішніх справ та Кременчуцький льотний коледж ХНУВС. Цим привітанням учасники наголошують, що єдність допоможе подолати будь-які перешкоди.

#ХНУВС #НУЦЗУ #НАВС #ОДУВС #НАНГУ #ЛьвДУВС #КЛК_ХНУВС