Працівники Кам’янець-Подільського районного управління поліції – начальник відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу підполковник поліції Сергій Васильєв, старший спеціаліст-криміналіст сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу капітан поліції Олег Гуменюк, а також старший дізнавач сектору дізнання старший лейтенант поліції Богдан Пасічник провели зустріч із курсантами першого курсу факультету № 1. У заході також взяли участь декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук, заступник декана факультету з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський.

Під час зустрічі правоохоронці, які мають значний досвід практичної роботи у слідстві, дізнанні та експертній службі, розповіли курсантам про умови та специфіку проходження служби в підрозділах Національної поліції України, окреслили проблеми, з якими курсантам доведеться стикнутися під час практичної діяльності. Фахівці акцентували увагу на необхідності опанування професійних знань і навичок для успішного виконання службових завдань під час здійснення досудового провадження, особливу увагу звернули і на необхідність дотримання курсантами законності, дисципліни та порядку як під час навчання, так і у подальшій службовій діяльності.