Доцентка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 ХНУВС Вікторія Мельник разом із головним спеціалістом відділу звернень та забезпечення діяльності колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Світланою Калич, провели бінарне заняття для студентів з навчальної дисципліни «Адміністративне право і процес» на тему «Адміністративно-правове регулювання і публічне адміністрування у сфері юстиції в умовах воєнного стану».

Під час проведення заняття Світлана Калич розповіла про основні напрямки діяльності управління її структурного підрозділу та його місце серед інших органів виконавчої влади, а також про основні положення, які були запроваджені в роботу управління на період оголошення воєнного стану. Світлана Калич поділилася власним досвідом роботи в підрозділі, навела життєві приклади найбільш розповсюджених скарг та як відбувається реорганізація міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції.

Наприкінці заняття Вікторія Мельник та Світлана Калич відповіли на численні запитання присутніх та наголосили на важливості якісної теоретичної підготовки майбутніх фахівців, упевнених знань норм діючого адміністративного та адміністративно-процесуального законодавства України задля успішного подальшого працевлаштування.

ВЗГ ХНУВС