Старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Інна Строк провела в навчальній групі 401 факультету № 4 практичне заняття з дисципліни «Досудове розслідування». Тема - «Особливості досудового розслідування кримінальних проступків» із застосуванням елементів поліцейського квесту. На занятті між курсантами були розподілені ролі учасників слідчої (розшукової) дії, відповідно до яких, за запропонованою фабулою вони самостійно провели слідчий експеримент. Як наслідок, здобувачі вищої освіти засвоїли алгоритм дій слідчого при прийнятті рішення щодо проведення слідчого експерименту та порядок процесуального оформлення вказаної слідчої (розшукової) дії.

ВЗГ ХНУВС