Професоркою кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС Іриною Сядристою спільно з начальником центру надання адміністративних послуг Борівської селищної ради Харківської області Сергієм Стрілцем було проведено бінарне заняття для студентів 4 курсу спеціальності «Право» за темою «Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців».

З метою поліпшення практичної підготовки майбутніх спеціалістів були розглянуті питання державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Крім того, Сергій Стрілець розповів про права та обов’язки державного реєстратора, основні нормативно-правові акти, якими керується державний реєстратор при здійсненні своєї діяльності. Викладення матеріалу супроводжувалось обговоренням конкретних прикладів та відповідями на запитання.