У межах взаємодії факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ та Кам’янець-Подільського районного відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області для участі у слідчій (розшуковій) дії в якості спеціалістів були залучені старший викладач кафедри протидії кіберзлочинності Денис Грищенко та курсант факультету № 4 Станіслав Павленко. Під час проведення обшуку фахівці університету допомагали слідчому фіксувати електроні докази вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 362 Кримінального кодексу України. Було оглянуто електронні носії інформації та облікові записи, вилучено доказову інформацію, що містить сліди вчинення кримінального правопорушення. За результатами заходу було прийнято рішення про подальше залучення фахівців університету для вирішення оперативно-службових завдань Кам’янець-Подільським районним відділом поліції ГУНП в Хмельницькій області.

ВЗГ ХНУВС