Старший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Карина Салаєва пройшла міжнародне підвищення кваліфікації на тему «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) у країнах Європейського Союзу та України».

Під час вебінарів досліджувалися напрями академічної доброчесності при підготовці магістрів в Україні, сучасні світові стандарти академічного письма, ефективні політики академічної доброчесності при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії в Україні, а також академічна доброчесність та навички якісного академічного письма як важливої компетентності здобувачів вищої освіти.

Під час навчання викладачка університету розвинула професійні компетентності, набула нових навичок комунікації та познайомилася із досвідом роботи колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо використання положень академічної доброчесності в освітньому процесі. Набуті знання допоможуть розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності, побудувати власну траєкторію роботи зі студентами магістратури та здобувачами доктора філософії (PhD), використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.

ВЗГ ХНУВС