Представниці Харківського національного університету внутрішніх справ – завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ольга Гетманець та доцентка цієї ж кафедри Дар’я Коробцова взяли участь у VI Харківському міжнародному юридичному форумі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У перший день заходу відбулася панельна дискусія на тему «Україна на шляху до членства в ЄС: виклики та перспективи». Спікерами панелі виступили – професор Адам Лазовскі (Університет Вестмінстера), доктор Дмитро Коченов (CEU, Інститут демократії), доктор філософії Лукаш Гжейдзяк (Лодзінський університет) та ін. Під час форуму були висвітлені наступні питання: «Угода про осоціацію як дороговказ наближення правової, політичної, економічної систем України до acquis ЄС», «Досвід євроінтеграційного шляху держав до ЄС», «Можливість особливої «прискореної» процедури («fast track») приєднання України до ЄС».

Другий день наукового зібрання був присвячений темі «Україна – ЄС: Проблеми та напрями адаптації фінансового законодавства». Модератором форуму став перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік Національної академії правових наук, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України Микола Кучерявенко. Спікер панелі – голова представництва GIZ в Центральній Азії, суддя Адміністративного суду м. Берлін Йорг Пуделька виступив із доповіддю «Адміністративні процедури в фінансових відносинах: особливості регулювання в ЄС та виклики для України».