Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова провела в режимі онлайн бінарне заняття з дисципліни «Судова медицина та психіатрія» на тему «Травматологія. Вибухові травми» для студентів факультету № 6.

У проведенні бінарного заняття взяв участь начальник відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України підполковник поліції Максим Куча. Максим Сергійович розповів студентам про джерела вибуху та його чинники, а також специфіку проведення огляду місця події, що проводиться у зв’язку з виявленням чи використанням вибухових пристроїв і речовин, визначив особливості залучення працівників НДЕКЦ при огляді вибухонебезпечних об’єктів і предметів, схожих на вибухові пристрої. Світлана Лозова розповіла про відстані вибуху, навела їх класифікацію і окреслила характер ушкоджень у залежності від дистанції вибуху снаряду.

Наприкінці заняття експерт відповів на запитання студентів.