Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 4 постійно підвищують професійну компетентність, оскілки знання, уміння, досвід практичної діяльності, прагнення до саморозвитку визначають особистісні якості педагога. Бути компетентним означає відповідати суспільним вимогам і викликам. Викладач мусить мати не лише знання з профільного предмету, високу культуру, компетентність, мотивацію до особистісного та професійного зростання, а й педагогічну майстерність.

Старша викладачка кафедри іноземних мов Наталія Горбач взяла участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Oxford English Hub Onboarding – Life Vision» від Oxford University Press, ознайомилася з платформою «Oxford English Hub Onboarding», цифровими матеріалами та ресурсами для набуття навичок, необхідних для складання іспиту CEFR (Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою з перевірки знань з англійської мови. За результатами вебінару отримано сертифікат учасника.