Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Соціологія» з курсантами факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ провели доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін кандидатка соціологічних наук Наталія Бобро та помічниця ректора з гендерних питань ХНУВС кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан.

Під час заняття обговорювалися питання подолання гендерних стереотипів, роль жінок у розвитку науки та технологій, а також результати гендерного аудиту в ХНУВС. Особливу увагу було приділено Проєкту «Світлофор політики ЄС: гендер, права, міграція та цифровізація» (GeRiMiD) програми Еразмус+ за напрямом Жан Моне.

За результатами заняття курсантська спільнота розширила свої знання та отримала практичні поради щодо впровадження принципу забезпечення гендерної рівності у суспільстві в умовах діджіталізації.