Представниками кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС – професорками Іриною Сядристою та Аліною Чорною разом із головою Господарського суду Харківської області Віталієм Усатим проведено бінарне заняття на тему «Банкрутство суб’єктів господарювання» для студентів 4 курсу, які навчаються за спеціальністю «Право».

Голова суду Віталій Усатий – діючий суддя, який продовжує працювати і під час війни, поділився власним досвідом і розповів про особливості ліквідації суб’єктів господарювання у зв’язку з банкрутством. Під час зустрічі розглядалися такі актуальні питання як: провадження у справах про банкрутство, повноваження арбітражного керуючого, санація боржника, особливості укладення мирової угоди у зв’язку зі змінами законодавства.

Результатом бінарного заняття стало формування інтересу студентів до процедури банкрутства та жваве обговорення окремих питань, що виникали під час зустрічі.