Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Павло Червоний провів профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класу гімназії № 24 м. Вінниця. Він розповів про особливості вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ за державним замовленням за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування» та «Кібербезпека». Окрему увагу приділив перевагам навчання на факультеті № 3 за спеціальністю 053 «Психологія» (Психолог ювенальної превенції) та відзначив перспективи подальшого працевлаштування у підрозділах Національної поліції.
Під час зустрічі старшокласники отримали інформаційні буклети про Харківський національний університет внутрішніх справ, а також подивилися відеоролик «Мрієш стати психологом? Вступай до ХНУВС!».

ВЗГ ХНУВС