В рамках покращення науково-дослідної діяльності доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук підвищила кваліфікацію, дистанційно взявши участь у навчальному онлайн-вебінарі на тему «Функціональні можливості наукометричної бази Scopus – як використовувати її можливості», організованому Elsevier за підтримки Міністерства освіти і науки України. Навчання відбувалося англійською та українською мовами за допомогою платформи BrightTALK.

Під час вебінару учасники дізналися про становлення наукометрії, що таке реферативна база і що в ній можна знайти, які функціональні можливості пропонує реферативна база Scopus, як шукати літературу та профілі дослідника чи установи, як отримувати релевантну інформацію у Scopus. Також за допомогою представленого матеріалу було поглиблено знання щодо розрахування та підвищення «Індекса Гірша», який є головним показником продуктивності вченого (або колективу авторів), визнання його робіт у міжнародній науковій спільноті. За результатами навчання представниця університету отримала сертифікат міжнародного зразка.