Низка вчених Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у науково-практичному круглому столі «Трагедія народу в правовій ретроспективі: до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 рр. в Україні», організованому Державним науково-дослідним інститутом МВС України. Модератором заходу виступив доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, президент Міжнародної асоціації істориків права Олександр Ярмиш.
Зі вступним словом виступив доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, директор Державного науково- дослідного інституту Міністерства внутрішніх справ України Михайло Вербенський.
Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко виступив з доповіддю «Деякі аспекти діяльності міліції УСРР в роки Голодомору»; професор кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Володимир Кириченко оприлюднив своє дослідження на тему: «Історична ретроспектива неврожаїв та голоду в Російській імперії»; доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка історичних наук, доцентка Оксана Малютіна довела до відома учасників наукового форуму тези свого повідомлення «Голодомор 1932‒1933 рр.: злочин комуністичного тоталітаризму проти української нації». Усі доповіді учасників були вислухані зі значною увагою, їхні тези цитувалися наступними ораторами. Підсумовуючи, модератор круглого столу відзначив ці доповіді серед кращих.
Збірник тез конференції найближчим часом буде оприлюднено.