Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Тетяна Кальченко та слідча відділення розслідування злочинів Ковельського районного управління поліції ГУНП у Волинській області лейтенант поліції Анастасія Корольова провели для курсантів факультету № 1 бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» на тему «Напад».
Курсанти опрацювали з викладачкою спеціальну термінологію, виконали тренувальні вправи, які сприяли розвитку вмінь та навичок усного мовлення, розглянули типові ситуації спілкування за темою. Анастасія Корольова обговорила з курсантами юридичне визначення нападу, навела приклади застосування насильства, притягнення до кримінального переслідування або цивільно-правової відповідальності за заподіяння фізичної шкоди людині. Проведення бінарних занять дає можливість глибше ознайомитися з роботою практичних працівників поліції та максимально наблизити аудиторне навчання до практики професійної діяльності.