Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 ХНУВС Наталія Єльнікова взяла участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації в освіті і педагогічна майстерність учителя-словесника», що була організована Сумським державним педагогічним університетом імені А. С. Макаренка, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Кафедрою ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття».
Під час зустрічі науковці, викладачі та вчителі активно обговорювали актуальні проблеми педагогічної майстерності фахівців, обмінювалися педагогічним досвідом щодо викликів, проблем і перспектив розвитку освіти в ХХІ столітті, зокрема під час воєнного стану в Україні, розв’язували актуальні питання проведення занять в умовах змішаного навчання, академічної культури й академічної доброчесності особистості в епоху цифрових технологій, медіакультури та інфомедійної грамотності здобувачів освіти та викладачів.