Курсанти факультетів № 1 та № 4 ХНУВС разом із доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін Олександром Шишкою за ініціативи відділу соціально-гуманітарної роботи відвідали творчу зустріч-презентацію арт-волонтерського проєкту «Переможемо з піснею!» Руслани Лоцман.
Заслужена артистка України, кандидатка педагогічних наук, «Жінка-волонтер року», керівниця мистецької організації «Народна філармонія» Руслана Лоцман від квітня 2014 року здійснила понад 500 благодійних концертів на підтримку Збройних Сил України, виступаючи перед військовими від західних полігонів до передової на сході України.
Під час заходу прозвучали нові авторські пісні та поезія, роздуми, що увійшли до щоденника Руслани Лоцман, написаного впродовж 2014-2022 років.
Благодійний концерт було спрямовано на збір коштів для Збройних Сил України.