Завідувачка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Федоренко провела профорієнтаційну зустріч із працівниками Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.
У заході взяли участь начальниця сектору організації відбору Управління кадрового забезпечення ГУНП в Хмельницькій області капітан поліції Валентина Грошко та старша інспекторка сектору організації відбору капітан поліції Альона Петрівська. Під час зустрічі було обговорено подальші шляхи співпраці при проведенні вступної кампанії 2023 року. Олена Федоренко розповіла про спеціальності, за якими здійснюватиметься набір кандидатів на навчання, а також зосередила увагу на можливості поліцейським здобути освіту за державним замовленням за рівнем «магістр» на денній формі за спеціальностями 053 «Психологія», 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність».