У місті Київ пройшла церемонія прощання з Героєм України заступником командира полку «Азов» Віталієм Грицаєнком, який загинув під час оборони Маріуполя. У церемонії взяли участь працівники та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.
Віталій Грицаєнко – випускник Харківського національного університету внутрішніх справ. Він добровольцем став до лав підрозділу, щоб захищати нашу країну від російської агресії. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України № 201/2022 від 2 квітня 2022 року Грицаєнку Віталію Миколайовичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).
Рідні, побратими та друзі попрощаються з Героєм 6 листопада об 11.00 у Свято-Успенському соборі у місті Полтава. Поховання відбудеться на Центральному міському кладовищі.