Декан факультету № 4 підполковник поліції Микола Марчук та завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 полковник поліції Ольга Безпалова взяли участь у роботі науково-практичного круглого столу «Взаємодія поліції з населенням на засадах партнерства: сучасний стан та перспективи розвитку», що проходив у Одеському державному університеті внутрішніх справ.
У науково-практичному круглому столі взяли участь представники Департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України, Управління з дотримання прав людини Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Одеській та Вінницькій областях, КМЄС в Україні, Регіонального представництва КМЄС в Одесі та закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання.
Під час пленарного засідання було визначено низку актуальних питань взаємодії органів Національної поліції з населенням, а також обговорено новітні форми діяльності поліції щодо формування безпечного суспільного простору. Полковник поліції Ольга Безпалова виступила із доповіддю «Особливості підготовки поліцейських офіцерів громади під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», ключові тези якої увійшли до Резолюції за результатами проведення науково-практичного семінару.