Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко з робочим візитом відвідав факультети № 1 та № 4 на Хмельниччині. Під час зустрічі із представниками керівного складу факультетів було проаналізовано стан організації освітнього процесу. Валерій Васильович оглянув навчальний корпус та аудиторії, де зустрівся з викладачами, побував на заняттях і поспілкувався з курсантами. Також він ознайомився з умовами проживання та побуту здобувачів вищої освіти – відвідав відремонтований гуртожиток, укриття та їдальню. За останній час зроблено чимало – навчальні корпуси підготовлені до опалювального сезону, укриття відповідають усім критеріям і вимогам державних дозвільних органів, у гуртожитку зроблено капітальний ремонт. Валерій Сокуренко подякував колективу за роботу та поставив нові завдання щодо подальшого покращення навчального процесу та матеріально-технічної бази.