Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник із робочим візитом відвідав факультети № 1 та № 4 на Хмельниччині. Проректор оглянув територію закладу вищої освіти та гуртожиток, проінспектував укриття та їдальню. Сергій Бортник також відвідав навчальний корпус та аудиторії, поспілкувався з курсантами з питань харчування та проживання. Сергій Миколайович закликав юнаків і дівчат завжди бути прикладом для інших, сумлінно навчатися, вдосконалювати свої професійні навички, відповідально ставитися до виконання службових обов’язків, бути гідними звання курсанта Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час зустрічі з колективом вишу обговорив нагальні питання щодо подальшого розвитку університету та його матеріально-технічної бази. Разом із працівниками та викладачами проректор взяв участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.