Одним із найважливіших принципів виконання наукових студентських робіт є дотримання принципу академічної доброчесності. Актуальність даної проблеми засвідчують результати анкетування українських студентів, згідно яких 96 % опитаних при виконанні наукових, навчальних завдань  використовують списування. Серед причин плагіату здобувачі вищої освіти зазначають відсутність навичок роботи з першоджерелами, невміння оформлення посилань на джерела інформації у разі використання цитат, ідей, тверджень тощо.
Саме ці питання розглядались на бінарному занятті з дисципліни «Вступ до правових досліджень», організованому професоркою кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надією Демиденко для студентів 1 курсу спеціальності Право за участю завідувачки відділом краєзнавчої літератури та бібліографії Сумської обласної наукової бібліотеки Тетяни Голуб. Студенти, окрім вивчення алгоритму ведення пошуку літератури, ознайомилися з унікальними періодичними виданнями з фондів обласної бібліотеки середини ХХ ст., зокрема з правової тематики.
Також учасників онлайн зустрічі зацікавили краєзнавчі проєкти, популярні на Сумщині, ініціатором і керівником яких є Тетяна Голуб.

Сумська філія ХНУВС