Для студентів першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ професор кафедри юридичних дисциплін Олексій Шуміло запросив практикуючого адвоката Сергія Міненка, який свого часу закінчив ХНУВС, для проведення бінарного заняття із навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України» за темою «Органи та установи юстиції».
Сергій Міненко розповів студентам етапи свого професійного становлення у юридичній галузі після закінчення вишу. Адвокат розглянув адвокатуру як недержавний самоврядний інститут, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги на професійній основі, а також самостійно вирішує питання організації і діяльності адвокатури. Він також навів приклади надання безкоштовної правової допомоги. Студенти довідалися про особливості участі адвоката у кримінальному, цивільному, господарському та адміністративному процесах.

Сумська філія ХНУВС