Резолюция 1325 наголошує на важливій ролі жінок у запобіганні і врегулюванні конфліктів та в розбудові миру, а також закликає держави-члени забезпечити більш активну участь жінок на всіх рівнях прийняття рішень у національних, регіональних і міжнародних інститутах, у механізмах запобігання, управління та вирішення конфліктів. Резолюція стала інституційною рамкою для інтеграції жінок до безпекового сектору.
Під час вебінарів розглянуто Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: вплив на місцевий бізнес, які зміни відбуваються під час війни; методи локалізації; зміни до обласних планів дій; важливість ґендерного підходу у місцевій політиці; способи імплементації плану на рівні місцевої влади; важливість гендерного підходу на місцевому рівні, а також проведено обговорення Плану відновлення України.
Головною спікеркою заходів стала Оксана Гуйда – експертка-координаторка Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» по Полтавській області; соціологиня; Голова громадської організації «Кременчуцький антикорупційний центр».
Представниці команди рівних можливостей Харківського національного університету внутрішніх справ – помічниця ректора з гендерних питань кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан, доцентка кафедри соціально- економічних дисциплін кандидатка соціологічних наук Наталія Бобро, відповідальна особа з гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС кандидатка економічних наук, доцентка Марина Петченко, фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Надія Сергієнко, голова Дебатного клубу та Школи ораторської майстерності, слухачка магістратури факультету № 1 cтарша лейтенантка поліції Наталія Расторгуєва – в онлайн-форматі взяли участь у серії вебінарів за темою «Стале жіноче підприємництво в умовах війни» на платформі "Дія.Бізнес Кременчук".