23 листопада 2022 року о 12.00 відбудеться онлайн-зустріч «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році» для майбутніх абітурієнтів Сумської, Полтавської, Київської областей, м. Київ, ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець», «Рятувальник», «Патріот».
На зустріч запрошуються керівники відділів освіти ОТГ, директори шкіл і випускники, представники місцевих органів влади, майбутні студенти, курсанти і їх батьки.
Обговорюватимуться наступні питання:
- загальна інформація про ХНУВС;
- факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, строки навчання та подальше  працевлаштування;
- умови та порядок подачі заяв для реєстрації на навчання за державним замовленням (бюджет) у 2023 році.
Спікери: проректор ХНУВС Анатолій Клочко, помічник ректора Віктор Слиш, начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус, директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш, директор Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Руслан Яковлєв, декан факультету № 2 Ігор Назаренко, представники СОВ УКЗ ГУНП в областях.
Телефон для довідок: (067) 391-11-85.
Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87648710903?pwd=bU5vTmtpNjBMU3NRYUtzQVgrRjVYUT09
Код доступу: Abit2@23