У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася мистецька подія – відкрилася виставка відомого українського скульптора Олексія Леонова. За словами професора кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук, професора  Олександра Юхна, який відвідав виставку, цей захід поєднує два важливі аспекти: знайомство молоді, працівників університету з творчими надбаннями митця та кореляцію свідомості курсантів щодо їх майбутньої професійної діяльності, адже  поліцейський покликаний захищати не лише права й свободи громадян, але й творчі та духовні цінності людства.

«Скульптури автора не залишають байдужими нікого. Шамотна глина, яку він використовує в роботі, додає створеним образам реалістичності та високої духовності.  Оглядаючи експозицію, особисто у мене, неначе самі по собі, експромтом з’явилися віршовані рядки», –  наголошує професор.

Леонов – видатний митець,

Усім відомий він у світі!

Сьогодні славу розділяєм ми,

Коли цінуєм майстра і його творіння.

Він вже багато світлих образів створив

Та вшанував в скульптурах багатьох героїв.

Він тільки на порозі відкриттів,

То побажаєм гарних перспектив

І не один десяток ще перлин,

Що прославлятимуть його в народі!