Старші викладачки кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Наталія Горбач та Тетяна Кальченко взяли участь у 4-денному Міжнародному вебінарі «Cambridge Live 2022», від Cambridge University Press and Assessment.
Спікери заходу зосередилися на таких темах: «Як зберегти особистість: висвітлення людського дотику в цифровому просторі», «Як розвинути цифрову автономність», «Як використовувати інтегроване навчання та оцінювання», «Як оновити набір інструментів для навчання», «Як використовувати креативне письмо», «Як розвинути навички креативного та критичного мислення» та «Як зробити заняття доступними для всіх».
Наталія Горбач та Тетяна Кальченко отримали практичні поради щодо підтримки персоналізації онлайн, можливостей гібридного навчання, стратегії швидкого планування уроку, набору принципів розвивати мову та навички критичного мислення, адаптування викладання відповідно до потреб студентів. За результатами вебінару отримано сертифікати учасника.