Департаментом освіти, науки та спорту ініційовано проведення заходів, спрямованих на популяризацію морально-патріотичних цінностей та консолідацію молоді під час збройної агресії Російської Федерації проти України.

З цією метою до Всесвітнього Дня студента (17 жовтня) з 10 по 16 листопада 2022 року в закладах вищої освіти МВС проводився челендж з хештегом «МОЛОДЬ ЄДИНА – ЄДИНА КРАЇНА».

В реалізації цього проєкту взяли участь заклади вищої освіти МВС, передаючи естафету один одному у визначеній послідовності.

Узагальнена відеопрезентація проєкту – це спільний доробок ДОНС МВС та закладів вищої освіти, головною метою якого є заклик до єдності з прогресивним студенством, упровадження традицій з національно-патріотичного виховання молоді, утвердження віри в Батьківщину та готовності йти разом до Перемоги!

«Ми – Україна!», «Разом заради майбутнього!», «Разом до Перемоги!» – під такими гаслами відбувається нині єднання молоді України у Всесвітній День студента.

ДОНС МВС