Доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, професор кафедри соціально-гуманітарних  дисциплін факультету № 6 Олександр Тягло виступив із доповіддю "Конструктивна роль помилок в освіті" на Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції з міжнародною участю «Лише той Учитель, хто живе так, як навчає», присвяченої Всесвітньому Дню філософії (Полтавська академія неперервної освіти). Лейтмотивом його виступу було твердження того, що повноцінна освіта мусить не лише вчити правильному, а й приділяти належну увагу різноманітним помилкам, типовим змістовним і логічним порушенням у теоретичній та практичній діяльності нормальної людини, навчати вміло їх виявляти, переконливо критикувати і вчасно уникати чи усувати. Для цього належним чином підготовлений та вмотивований вчитель і має створювати різного роду навчальні ситуації з помилками, терпляче заохочуючи студентів їх осмислювати і вправно виробляти потрібні рішення. Саме такий підхід застосовується, наприклад, у викладанні логіки у Харківському національному університеті внутрішніх справ, він відображений у підручнику з юридичної логіки. На чотирьох секціях конференції було заслухано 87 доповідей, де різнобічно аналізувалася філософська спадщина Григорія Сковороди.

ВЗГ ХНУВС