Під час ранкового шикування курсантів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ декан факультету полковник поліції Олександр Музичук вручив сертифікати учасникам круглого столу «Проблеми забезпечення безпеки громадян в умовах воєнного стану» - здобувачам вищої освіти Вікторії Ситнік і Миколі Маковчику.
Було відзначено переможців спортивних змагань у відкритому турнірі з таїландського боксу Муей-Тай, що відбувся 12-13 листопада 2022 року в місті Вінниці: курсанта 4 курсу Єгора Скурихіна та курсанта 4 курсу Богдана Ткачука.
Декан факультету вручив нагороди спортсменам, які посіли призові місця у відкритому турнірі з кікбоксингу WAKO, що проходив 18-19 листопада 2022 року в місті Хмельницькому: курсанту 2 курсу Олександру Батіщеву, розділ «лоу-кік»; курсанту 3 курсу Микиті Бондарю, розділ «лоу-кік»; курсанту 3 курсу Микиті Тюпалову, розділ «лоу-кік»; курсанту 2 курсу Валерію Горпенку, розділ «К-1»; курсанту 2 курсу Дмитру Зайцеву, розділ «фул-контакт».
За найвидовищніший бій відзначено рядового поліції Валерія Горпенка.
Олександр Музичук привітав усіх нагороджених, побажав подальших успіхів і нових досягнень у навчанні та спорті.