У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня студента. Зі святом студентсько-курсантську молодь привітав директор Сумської філії доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Лукаш. У своїй промові він наголосив, що молодь в усьому світі є рушієм позитивних змін, побажав найактивнішій частині суспільства успіхів у навчанні, міцного здоров'я , здійснення усіх мрій і задумів.

Відбулася урочиста церемонія нагородження студентів і курсантів - переможців конкурсу «Кращий студент 2022», які досягли успіхів у різних видах діяльності: навчально-науковій, волонтерській, громадській, творчій, спортивній та ін. Грамотами було відзначено студентів, які виявили активну життєву та громадянську позицію, високі моральні якості.

Головною родзинкою свята стала презентація талантів «Знайомтесь, ми – перший курс!», який цього року проводився у рамках Дня студента, згодом розпочалася святкова програма. Свято пройшло яскраво, у теплій родинній атмосфері.

Сумська філія ХНУВС