Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології у контексті іншомовної підготовки фахівця» на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Мета заходу – обговорення актуальних питань застосування інноваційних технологій у процесі іншомовної підготовки здобувачів закладів вищої освіти. Робота учасників була розподілена за шістьма секціями, присвяченими проблемам мовознавства, перекладознавства, методики викладання філологічних дисциплін, педагогіки та психології.

Захід об’єднав науковців із різних ЗВО України, а також США, Швеції, Великої Британії, Німеччини, Бразилії, Норвегії, Польщі. Наталія Кобилко представила до розгляду доповідь «LearningApps.org – дієвий інструмент вивчення української мови як іноземної». Дослідники активно брали участь в обговоренні промов, дискутували, ставили запитання. За результатами конференції видано програму та фаховий збірник наукових праць.

ВЗГ ХНУВС