Відбулося засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ, який ректор університету Валерій Сокуренко провів на основній базі вишу, у Харкові. У роботі ректорату в режимі онлайн взяли участь усі структурні підрозділи, розташовані у Сумах, Кременчуці, на Хмельниччині та Вінничині. Перш за все, ректор привітав колектив зі святом - 28-ю річницею з дня створення університету 22 листопада 1994 року. Він подякував засновнику університету - академіку Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук, професору, заслуженому юристу України Олександру Бандурці за створення відомчого закладу вищої освіти, який сьогодні є визнаним не лише в Україні, але й в усьому світі, відомий своїми здобутками у навчальній, науковій діяльності, продовжуючи найкращі традиції правоохоронної системи України у підготовці нових кадрів для Національної поліції. Валерій Сокуренко наголосив, що, незважаючи на випробування, пов'язані з війною в державі, географічну віддаленість структурних підрозділів, університет завжди залишатиметься єдиним цілим і буде робити усе необхідне для якісної підготовки нових поліцейських кадрів та виконання завдань, що ставить держава, Міністерство внутрішніх справ, суспільство.

Під час засідання ректорату розглядали питання навчальної роботи - результати проведення ректорських контрольних робіт у поточному навчальному році, діяльність наукових гуртків кафедр та циклових комісій. Обговорювалися публікаційна активність науково-педагогічного складу університету у 2022 році та інші поточні питання життєдіяльності.