Доценткою кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС кандидаткою психологічних наук, доценткою Світланою Лозовою в режимі онлайн було проведене бінарне заняття з дисципліни «Судова медицина та психіатрія» на тему «Дослідження речових доказів біологічного походження».
У проведенні заняття взяла участь заступниця завідувача відділу, завідувачка сектору біологічних видів досліджень та обліку Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олена Матарикіна. Олена Володимирівна розповіла студентам про специфіку роботи експертів щодо відбору зразків родичів безвісти зниклих осіб, а також встановлення шляхом проведення судової молекулярно-генетичної експертизи ДНК-профілю трупів, знайдених у місцях масових поховань із метою їх подальшої ідентифікації. Світлана Лозова розповіла про особливості підготовки та проведення судово-медичної та судової молекулярно-генетичної експертиз.