У межах щорічної Всесвітньої акції “16 днів проти насильства”  на базі Управління патрульної поліції Вінничини відбулася дружня зустріч з волейболу. В ній взяли участь збірні жіночі команди Управління патрульної поліції у Вінницькій області, Кризового центру для жінок “Ми поруч”, Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами спортивної зустрічі командою-переможницею було визнано збірну Харківського національного університету внутрішніх справ.

Проте, зважаючи на мету акції “16 днів проти насильства”, головне не перемога, а привернення уваги суспільства до таких важливих питань сьогодення, як подолання насильства в сім'ях, жорстоке поводження з дітьми, протидія торгівлі людьми та захист прав жінок.