Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6, доктор юридичних наук, професор Світлана Попова провела профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями комунального закладу «Лигівський ліцей» Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області.

Вона розповіла про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, роз’яснила правила вступу до університету, ознайомила з роботою підготовчих курсів, військової кафедри.

На зустрічі розглядалися питання необхідності отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця, переваги навчання в університеті та правила вступу до вишу. Учні ставили багато запитань, а також розповіли, що пишаються тим, що в їхній школі навчався проректор Харківського університету внутрішніх справ Анатолій Клочко.

ВЗГ ХНУВС