На кафедрі соціально-економічних дисциплін відбулось чергове засідання наукового гуртка на тему «Інформаційна безпека в умовах воєнного стану» у форматі онлайн-відеоконференції. У заході взяли участь студенти, які  працювали над науковими працями, теми яких дотичні до вказаної теми, учасники студентських конференцій, члени кафедри соціально-економічних дисциплін. Із доповідями виступили студентки-першокурсниці: Вікторія Рудь за темою «Небезпека в соціальних мережах», Тетяна Бєльченко - «Інформаційні системи для юриста» та Вікторія Мозгова - «Захист інформації від несанкціонованого втручання». У доповідях розглядалися основні принципи побудови інформаційних систем та їх класифікація, останні розробки програмного забезпечення захисту інформації від несанкціонованого втручання та питання небезпеки використання соціальних мереж в умовах воєнного часу.

Учасники заходу ставили багато запитань та дискутували.

ВЗГ ХНУВС