Для здобувачів вищої освіти факультету № 1 ХНУВС у межах факультативу «Дії слідчо-оперативних груп Національної поліції з документування воєнних злочинів» доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліна Піддубна провела практичне заняття за темою «Процесуальні й тактичні особливості проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій щодо документування воєнних злочинів».
Заняття проводилось на локації «Місце влучання снаряда реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) на відкритій ділянці місцевості». Під час заняття викладачка наголосила на особливостях дії СОГ, створених для проведення оглядів і документування (фіксації) воєнних злочинів. Особливу увагу було зосереджено на напрямах взаємодії слідчого з органами та підрозділами в умовах воєнного стану з документування воєнних злочинів. Окремо розглянули складання протоколу огляду місця події та взаємодію слідчого з експертом і спеціалістом при призначенні експертиз за результатами огляду місця події в умовах воєнного стану.