У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» у Харківському національному університеті внутрішніх справ проведено бінарні заняття з курсантами 2 курсу факультету № 2 за участю начальника сектора протидії домашньому насильству ВП Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області Валерія Кравчука та професора кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Віталія Пчеліна. Під час зустрічі були обговорені питання реагування поліцейськими на випадки домашнього насильства в умовах воєнного стану, а також  взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськістю та міжнародними організаціями щодо запобігання та протидії домашньому насильству.
Наприкінці зустрічі Валерій Кравчук відповів на численні запитання курсантів, які стосувалися тематики лекції, а також наголосив на тому, що проблеми запобігання та протидії домашньому насильству залишаються актуальними і зараз, коли в країні діє правовий режим воєнного стану.