З курсантами 3-4 курсів факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ перед проходженням навчальної практики у територіальних підрозділах Національної поліції України проведено інструктаж.
Його провели: заступник начальника слідчого відділу Кам‘янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області капітан поліції Ілля Сіньков, т.в.о. декана факультету № 4 Микола Марчук, заступники деканів факультетів з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський та Юрій Онищенко, завідувачка відділення планування навчального процесу кандидатка юридичних наук, майор поліції Ольга Сезонова.
Під час проведення інструктажу було наголошено на сумлінному та відповідальному ставленні здобувачів освіти до виконання службових обов'язків, наполегливості в оволодінні практичними навичками майбутньої професії, дотриманні дисципліни та законності, питань особистої безпеки тощо.