Т.в.о. декана факультету № 4 Микола Марчук, заступник декана факультету № 4 Юрій Онищенко і професор кафедри конституційного і міжнародного права Андрій Войціховський провели зустріч з курсантами факультету № 4 з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше було відзначено 1 грудня 1988 року за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно з метою привернення уваги суспільства до цієї проблеми.

Під час зустрічі курсанти переглянули навчальні відеофільми, які розкривають особливості взаємодії працівників Національної поліції України з представниками груп ризику.

ВЗГ ХНУВС