3 грудня виповнюється 300 років із дня народження визначного українського філософа, просвітителя-гуманіста, письменника Григорія Сковороди. Відзначення цієї річниці відбувається на державному рівні: наукові симпозіуми та конференції, декламування поезій, міжнародні конкурси і флешмоби, виставки художніх творів, мистецькі проєкти. Постать мислителя на сьогодні є доказом незнищенності української культури, тому об’єднала літературознавців, мовознавців, істориків, політологів, мистецтвознавців, державних діячів. Для студентів 1 курсу факультету № 6 доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко провела виховну годину, присвячену життєвому шляху Мандрівного філософа. Учасники долучилися до інтелектуальної гри «Правда чи дія? Життя і творчість Григорія Сковороди». Студенти відповідали на запитання, які стосувалися основних життєвих віх письменника, зачитували рядки його поезій, аналізували їх, розмірковували над актуальними проблемами доби Бароко. Особливо цікавою була категорія «Правда/неправда», де учасники змогли перевірити свої знання й відкрити нові сторінки творчості митця. Як підсумок прозвучали афоризми Григорія Сковороди – моральні орієнтири, якими має керуватися кожна людина.

ВЗГ ХНУВС