Науково-педагогічний склад кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 продовжує активну профорієнтаційну роботу. Викладачка кафедри Альона Комзюк відвідала Кам'янець-Подільську загальноосвітню школу I-III ступенів № 2 ім. Т.Г. Шевченка в Хмельницькій області. Під час бесіди з керівництвом навчального закладу представниця ХНУВС роз'яснила порядок вступу та особливості навчання за державним замовленням за спеціальністю «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Кібербезпека». Вона також розповіла про умови проживання курсантів у гуртожитках, про роботу наукових гуртків і спортивних секцій, в яких курсанти займаються у вільний від навчання час, а також про активну участь університетської молоді у громадському житті міста Кам'янець-Подільський.

ВЗГ ХНУВС