Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO, що проходив з 01 по 04 грудня 2022 року у Києві. Спортсмени університету здобули наступні призові місця:

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 рядовий поліції Дмитро Шелесько у ваговій категорії 57 кг, розділ «К-1»;

І місце – курсант 3 курсу факультету № 1 рядовий поліції Микита Бондарь у ваговій категорії 60 кг, розділ «К-1»;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 1 рядовий поліції Валерій Горпенко у ваговій категорії 63.5 кг, розділ «К-1»;

І місце – курсантка 4 курсу факультету № 1 рядова поліції Аліна Ломова у ваговій категорії 65 кг, розділ «К-1»;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 1 рядовий поліції Олександр Батіщев у ваговій категорії 57 кг, розділ «Лоу-кік».

Підготували спортсменів до змагань старші викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС капітан поліції Дмитро Константинов і капітан поліції Руслан Кушніренко.