Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6  Володимир Кройтор з нагоди Міжнародного дня волонтера відзначений подякою Оболонської районної організації Товариства Червоного Хреста України у м. Києві за особистий внесок у справу суспільного служіння, приклад великої людяності та соціальної відповідальності, підтримку внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення під час здійснення волонтерської діяльності в період воєнного стану в Україні.

Міжнародний день волонтера був заснований Генеральною асамблеєю ООН у 1985 році. В Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року. В Україну волонтерський рух прийшов наприкінці XX століття, однак найбільш масовим він став після окупації Криму та військових дій на сході. Волонтери почали збирати гроші по всьому світу на потреби військових, закуповувати для них медикаменти та зброю. Багато волонтерів пішли добровольцями на фронт.

ВЗГ ХНУВС