Тематичне засідання наукового гуртка кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 під головуванням керівника гуртка - доцента кафедри, кандидата технічних наук, доцента Віталія Світличного - було присвячене щорічній Всесвітній акції «16 днів проти насильства» в Україні.

Тема засідання - «Використання комп’ютерних технологій з метою запобігання насильству проти дітей». Викладач роз’яснив курсантам основні моменти захисту дитини від цькування із застосуванням цифрових технологій та особливості протидії кібербулінгу. Із доповіддю виступила курсантка факультету № 4 Катерина Борисова, яка розповіла присутнім про методи підвищення обізнаності дітей щодо недопущення проявів різних видів насильства та подолання цього негативного явища. Окрему увагу було приділено питанням попередження булінгу та відповідальності за його вчинення, безпечному спілкуванню у мережі Інтернет, недопущенню сексуальної експлуатації дітей. Отримана інформація стане курсантам у нагоді під час підготовки тез та статей для конференцій, круглих столів і семінарів.

ВЗГ ХНУВС